Consilier Showroom

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru un societate din domeniul auto: Consilier Showroom!

Atribuții

Întâmpinarea clienților
Efectuarea de programări în urma solicitărilor clienţilor si colaboratori
Mentinerea relatiilor cu terti
Verificarea documentelor şi stării autovehiculului
Mentinerea legaturii cu furnizorii si clientii
Îndeplinirea activităților zilnice de secretariat
Preluarea și direcționarea apelurilor telefonice
Asigurarea transmiterii documentelor prin poștă, fax, e-mail
Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management

CERINTE

Candidatul ideal:

Cunostinte lb maghiara – nivel avansat
Experienta in vanzari/ domeniul auto/ contabilitate primara
Aspect îngrijit
Ascultare activa
Spirit de echipa
Punctualitate
Atenție la detalii
Promptitudine
Atitudine pro-activa si creativitate
Competente IT: operare calculator (Word, Excel si PowerPoint)
Permis Cat. B

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

Pachet salarial motivant
Mediu de lucru tanar si dinamic
Posibilitati de promovare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.