CONSILIER JURIDIC

S.C. MATEROM S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

CERINTE

- Studii superioare juridice de lunga durata - licentiat in drept.
- Temeinice cunostinte teoretice si practice de specialitate .
- Flexibilitate.
- Abilitati excelente de negociere, initiativa, organizare si planificare.
- Meticulozitate si acuratete.
- Bune cunostinte de operare PC.(Word, Excel, Outlook)
- Experienta de specialitate constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna in continua dezvoltare.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
- Salarizare motivanta.

Importator si distribuitor de piese si accesorii auto originale si after-market. Firma a fost infiintata in 1998, are sediul in Cristesti, jud. Mures, si are deschise filiale in Timisoara, Brasov, Bucuresti si Iasi. In acest interval de timp firma a devenit unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto de pe piata din Romania.