CONFECTIONER TIPARE si CROI

PETOSA PROD IMPEX SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam pentru echipa de creatie si productie persoane care sa impartaseasca cu pasiune valorile organizatiei noastre si care sa ni se alature in misiunea noastra, aceea de a dezvolta, produce si furniza produse de calitate la un cost competitiv sub un brand consacrat.

Persoana selectionata va avea oportunitatea de a contribui la dezvoltarea proiectelor departamentului, interactionand cu celelalte structuri functionale ale Companiei.

CERINTE

- Cunostinte temeinice in construirea tiparelor (manual pe carton)
- Bun cunoscator al domeniului confectii textile (lenjerie intima femei si barbate, camasi, tricouri, veste, pantaloni, jachete, etc)
- Experienta in domeniu
- Bun organizator al timpului de lucru
- Capacitate de lucru in echipa
- Initiativa
- Abilitati de lucru in echipa.
- Viteza in lucru, creativitate si indemanare.
- Persoana dinamica, flexibila, deschisa la nou, cu spirit de initiative
- Elaborarea tiparelor in baza fotografiilor sau a schitelor primite de la designeri.
- Verificarea si imbunatatirea tiparelor cu respectarea specificatiilor de produs

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru inovativ, in continua dezvoltare si perfectionare
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune
- Salariu adecvat efortului depus si bonusuri de performanta.
- Alte beneficii in functie de efortul depus.

DESIGN, PRODUCTIE SI CONFECTII TEXTILE, LENJERIE FEMEI SI BARBATI, TRICOURI, ARTICOLE SPORTIVE, CAMASI