Bona

365 JOBS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Bona (preferabil de etnie germana sau vorbitoare de limba germana)

Sarcini:
-Impreuna cu soferul trebuie sa faca aprovizionarea cu alimente si cele de trebuinta in casa
- Gatit pt copii, asistatul acestora in timpul mesei, supravegherea lor in timpul programului de joaca; Copii: 2 fetite de 3 respectiv 4 ani si un baiat de 8 ani
- Insotirea soferului in timpul transportului la /de la/ gradinita /scoala
- Mentinerea ordinii in camerele acestora
- Bona - nu trebuie sa spele sau sa faca curatenie. Exista alte persoane care se ocupa de acest lucru

Program:
a) in timpul anului scolar
Luni - Miercuri 7.00-10.30, 16.30-21.00; Joi si Sambata – liber; Vineri -18.00-21.00; Duminica - 7.00 - 21.00
b) in timpul vacantelor acest orar se reconfigureaza in timpul zilei

CERINTE

Sex: feminin

Cunostinte si abilitati:
- Varsta minim - 45 ani - maxim 60 ani
- Experienta de minim 2 ani in lucrul cu copii
- Este de preferat ca potentiala candidata sa aiba copii si deci experienta in cresterea copiilor
- Calma, placuta, curata, apropiata de copii
- Stare f.buna a sanatatii
- Fara antecedente disciplinarea la locurile anterioare de munca
- Nefumatoare
- Atenta, discreta si plina de solicitudine

BENEFICII OFERITE

Salarizare si beneficii:
- Salar de la 1500 lei, in functie de experienta si abilitati
- Angajare cu carte de munca (daca se doreste)
- Alte recompense si bonusuri cu ocazia anumitor evenimente din an.
- Plata transportului (taxi) seara la intoarcerea acasa (in cazul in care este interna nu este cazul)
- Conditii de lucru sunt extreme de placute, casa mare, moderna, atmosfera buna si primitoare
- Bona este considerata ca partea familiei, tratata si respectata ca atare

Cautati oferte de locuri de munca in strainatate? Aplica online pentru locuri de munca in Anglia, Au Pair Ingrijire copii, oferte in Grecia, Cipru, Criuse Ships jobs pe rauri din Europa: chelneri, barmani, bucatari, ajutor de ospatar, cameriste.
www.transylvania-jobs.com - Locuri de munca in strainatate