ASISTENT TEHNIC DIRECTOR MECANIZARE

Psihoselect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programare si urmarire revizii si reparatii la parcul (de masini, utilaje) auto;
Comandare piese de schimb;
Evidenta baza de date (utilaje, piese de schimb, furnizori)
Control operativ privind starea tehnica a utilajelor

CERINTE

Studii superioare (profil mecanic)
Experienta in domeniu minim 3 ani
Cunoasterea limbii germane constituie avantaj
Cunostinte operare PC (MS Office, Internet)
Permis de conducere categoria B (avantaj cat. C + E)

Psihoselect este compania de consultanta in resurse umane cu o experienta de peste 7 ani pe piata din Romania. Asistam firmele in proiecte de recrutare si selectie de personal pentru pozitii de top si middle management. Pe langa serviciile de recrutare si selectie, clientii beneficiaza si de proiecte de consultanta pentru stabilirea grilei salariale si a structurii optime de personal, precum si de proiecte de dezvoltare personala si training.

Clientul nostru,
Companie multinationala germana cu puncte de lucru in Targu Mures, Bucuresti, Sibiu, Bistrita, dezvoltatoare in domeniile constructii, materii prime si ecologie.