ASISTENT PRODUCTIE- RESPONSABIL LIVRARI

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste realizarea livrarilor zilnice catre beneficiar conform termenelor stabilite

CERINTE

Experienta anterioara in domeniul productiei, customer support, distributie, administrativ, minim 2 ani.
Operare calculator
Utilizator Excell- obligatoriu
Limba engleza- nivel mediu
Capacitate de analiza si sinteza a informatiilor;
Capacitatea de a urmari derularea mai multor proiecte simultan.
Proactivitate;
Integritate;
Creativitate
Persuasiune.
Studii: Liceu
Limbă străină: Engleză: Mediu;

BENEFICII OFERITE

Salar: 1700-2200 RON
Tichete de masa;
Compania poate suporta o parte/integral contravaloarea transportului daca persoana locuieste la cca 20 km distanta ( acest aspect se discuta la interviu)
Program:
Luni-Vineri 08-17.00 ( 1 ora pauza de masa )
Ocazional sunt necesare ore suplimentare+ activitate sambata, platite.
Observatii:
Colaboreaza in mod direct cu membrii echipei din productie, de aceea o experienta similara de relationare/coordonare reprezinta un avantaj.

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.