Asistent personal - director general

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie bancara multinationala :Asistent personal - director general .

Responsabilitati:
- Centralizeaza, verifica si analizeaza informatiile necesare pentru a fi folosite in documente ca: rapoarte, prezentari, scrisori;
- Intocmeste rapoarte si situatii ad-hoc;
- Participa la sedinte, teleconferinte si intocmeste minutele intalnirilor;
- Organizeaza si monitorizeaza agenda zilnica si emailurile directorului general;
- Intocmeste zilnic mapa cu documente;
- Facilitează relația de colaborare intre furnizorii de servicii/șefii de departamente/partenerii de afaceri și Director general

CERINTE

- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat;
- Excelente abilitati de comunicare;
- Flexibilitate si capacitate de a prioritiza rezolvarea problemelor;
- Abilitati organizatorice extraordinare;
- Cunostinte MS Office (Word, Excel, Outlook si Powerpoint
-Studii superioare
-Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant
-Program de lucru :8 ore de luni-vineri (sector I)
-Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.