Asistent manager

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recrutează pentru o companie care oferă consultanță în domeniul proiectelor: Asistent Manager.

Responsabilități:

- Îndeplinirea atribuțiilor de secretariat și alte sarcini de serviciu;
- Participarea la inventarierea tuturor activelor, obiectelor de inventar și a bunurilor asociației împreună cu responsabilul financiar;
- Întocmirea necesarului de materiale consumabile pentru buna funcționare a biroului;
- Întocmirea rapoartelor interne periodice asupra evoluției implementării proiectului;
- Întocmirea rapoartelor periodice asupra evoluției proiectelor contractate;
- Participarea la elaborarea și înaintarea rapoartelor intermediare, finale, de progres.

CERINTE

- Cunoștințe generale în domeniul proiectelor europene
- Foarte bune abilități de comunicare
- Mod de exprimare (scris și vorbit) corect
- Spirit de echipă
- Abilitatea de a lucra individual
- Gândire logică, sistematică
- Exactitate, precizie
- Cunostinte foarte bune de MS Office (Word, Excel);
- Cunoașterea limbii maghiare și române
- Cunoașterea limbii engleze-constituie avantaj
- Permis de conducere cat. B- constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

-Pachet salarial motivant;
-Echipa tanara, dinamica;

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.