Asistent manager

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru o companie multinationala: Asistent Manager !

Responsabilitati:
• Îndeplinirea activităților zilnice de secretariat
• Pregatirea de rapoarte si analize
• Mentinerea relatiei cu partenerii aflati in directa legatura cu directorul general
• Elaborarea și redactarea documentelor și situațiilor cerute de management.
• Asigura respectarea termenelor de livrare a proiectelor /departamente

CERINTE

• Cunoștințe de limba engleză la nivel avansat
• Experiența în domeniul administrativ
• Foarte buna stapanire a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Outlook, Acces)
• Permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

• Pachet salarial motivant
• Conditii de munca intr-un climat profesional
• Posibilitate de avansare

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.