Asistent fara experienta

Federatia Patronatelor IMM Regiunea Centru

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preponderent activitati de birou, activitati foarte diverse atat ca tip cat si ca durata care necesita disponibilitate din partea aplicatului.
Formarea pentru activitatile necesare se asigura gratuit de catre organizatie.

CERINTE

Disponibilitate şi flexibilitate pentru timpul şi tipurile de activităţi, loial, comunicativ, sociabil, optimist, dinamic, ordonat, discret, punctual, serios, adaptabil, prezentabil, bun utilizator al pc-ului, internetului, aparaturii electronice; limba engleză poate fi un avantaj.
Dispus ocazional pentru orice tip de activitate decenta.

BENEFICII OFERITE

Primează câstigul prin dobândirea de exeperienţă, de competenţe noi, autentice şi dezvolarea personală în defavoarea beneficiilor materiale, cel puţin în prima etapă.
Formare profesionala asigurata de catre organizatie gratuit.
Prioritate in cooptarea in proiecte.
Posibilitate de evolutie in cariera.
Participare gratuita la evenimente.
Alta avantaje in functie de caz si situatie.

Federatia Patronatelor IMM Regiunea Centru, este o organizatie patronala federativa, neguvernamentala, non-profit, cu sediul in Tirgu Mures, in a carei retea functioneaza o multitudine de organizatii neguvernamentale cu diferite obiective de la cultura la formare profesionala si servicii de voluntariat pentru comunitate.