Area Sales Manager

GLOBALNET SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitate in cadrul magazinlor GlobalNET, pe zona ce cuprinde urmatoarele judete: Brasov, Sibiu, Cluj, Mures, Bistrita-Nasaud, Maramures.
- Coordoneaza si sustine echipa din subordine pentru atingerea obiectivelor stabilite;
- Atingerea obiectivelor de vanzari si activari;
- Intocmire situatii si rapoarte.

CERINTE

- Domiciliul stabil in orasul Targu Mures;
- Experienta minim 3 ani in vanzari de servicii;
- Minim 1 an experienta ca manager de echipa;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Persoana proactiva, dinamica, capabila de a gasi solutii;
- Abilitati foarte bune de comunicare;
- Capacitate de organizare si luare de decizii;
- Disponibilitate pentru deplasare;
- Este obligatorie prezentarea de referinte scrise de la locurile de munca anterioare;

Experienta anterioara in domeniul telecomunicatiilor constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus din vanzari
- masina
- laptop
- telefon mobil

GlobalNET face parte integranta din grupul multinational de telecomunicatii - AVENIR TELECOM International. Firma noastra este specializata în vânzarea si distributia telefoanelor mobile si a serviciilor de telefonie mobila, reprezentand operatorul Vodafone, promovand solutii de comunicatie mobila si fixa pe piata româneasca.

In prezent compania noastra are peste 45 de puncte de vanzare si este intr-o continua dezvoltare.