Angajam Stivuitorist cu ISCIR Valabil

SC Cross Work SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

#Job disponibil. #Angajăm #stivuitorist cu certificat #ISCIR pentru clientul nostru, o fabrică de băuturi din #TârguMureș.

Prinicipalele responsabilitățile ale tale vor fi:
• Execuți încărcarea - descărcarea eficientă a mijloacelor de transport cu
respectarea dispozițiilor prevăzute în regulament;
• Alimentezi secția de îmbuteliere cu ambalajele și materialele de ambalare
corespunzătoare;
• Preiei produsul finit și îl stochezi în funcție de lot și sortiment, aplicând
etichete de identificare.

Dacă ești interesat, aplică fără grijă!

#Crosswork #Romania
#LocuriDeMunca #LocDeMunca

CERINTE

Cerințele necesare să le îndeplinești:
Atestat ISCIR Valabil, la zi;
• Să fi terminat un liceu sau o școală profesională (ai un avantaj dacă ai
terminat în domeniul tehnic sau în industria alimentară);
• Experiența pe poziții similare reprezintă un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile pe care le vei primi:
• Salariu motivant pentru un program de lucru standard (8 ore/zi);
• Bonus de sezon (iunie-august) - minim 360 lei brut;
• Posibilitate de a avea asigurat transportul pe anumite rute relevante;
• Bonus de loialitate (dacă ai mai lucrat în trecut în cadrul companiei).

SC Cross Work SRL este o companie de recrutare și muncă temporară, înființată în 2006, cu birouri în București și Iași.