Agent vanzari servicii

Tjobs SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana cu personalitate puternica, ambitioasa si focusata pe performante? Tjobs te vrea in echipa!

Compania noastra cauta pentru largirea propriei echipe din Tirgu Mures, o persoana deschisa si cu initiativa, care sa ocupe functia de Agent Vanzari pentru piața din Romania. Postul presupune munca de teren si de birou.

RESPONSABILITATI:

Contactarea potentialilor clienti existenti pe piata din Romania
Raportarea zilnica a rezultatelor obtinute
Indeplinirea targetului lunar de vanzari
Intocmirea de evidente zilnice a feed-back-ului primit din teren
Promovarea imaginii si prezentarea companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia
Urmarirea situatiei clientilor proprii pana in stadiul de instalare.
Mentinerea relatiei cu agentiile de recrutare din reteaua Tjobs
Identificarea si demararea colaborarii cu agentii noi
Vizitarea agentiilor de recrutare si prezentarea proiectelor Tjobs
Prezentarea agentiilor a uneltelor pe care Tjobs le pune la dispozitie pentru recrutare
Pregatirea materialelor de promovare in colaborare cu echipa de marketing

CERINTE

Permis de conducere : categoria B: minim o luna
Disponibilitate pentru deplasari minim 50% din timp
Engleza avansat sau disponibilitate sa isi imbunatateasca nivelul in 3 luni de la angajare
Experienta in vanzari de servicii business to business (B2B)
Permis categoria B

Se cauta candidati cu:

Initiativa si implicare activa;
Dinamism, abilitati organizatorice
Cunostinte generale despre piata online
Calitati de coordonare
Disponibilitate pentru program prelungit
Bune abilitati de comunicare si ascultare activa, orientare catre client, rezultate si solutii
Disponibilitate la deplasari si la program prelungit

TjobsRecruit este divizia de leasing de personal si recrutare a Grupului Tjobs, cu prezenta la nivel international, furnizor de servicii de leasing de personal si solutii de recrutare.
Grupul Tjobs este un concept unic de recrutare, activ la nivel international, bazat pe un sistem integrat care asigura desfasurarea în timp real a procesului de recrutare.