AGENT VANZARI/LUCRATOR GESTIONAR

SC HOL MARK SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Descrierea postului:

1.Denumire: AGENT VANZARI/LUCRATOR GESTIONAR
2.Departament / Compartiment: Departamentul vanzari si marketing
3.Relatii organizatorice:
- de subordonare: fata de Administrator si Managerul de marketing
- de cooperare: cu toate compartimentele societatii
- de conducere si control: -
- de reprezentare: pe baza de delegatie
4.Are acces la datele financiare ale puncului de lucru unde activeaza;
5.Solicita si utilizeaza echipamentele/consumabilele puse la dispozitie de firma;

CERINTE

Cerinte:

1.Pregatire / Instruire: liceu
2.Experienta: nu este necesara
3.Calitati si aptitudini profesionale:
- utilizare programe de contabilitate si pachetul MS Office
- aptitudini de calcul, de comunicare, de planificare si organizare a activitatilor specifice
- inteligenta
- atentie concentrata
- initiativa
- putere de concentrare
- rezistenta la stres
- rigoare
- exactitate
- conformism
- corectitudine
- spirit practic
- amabilitate
- perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv

Compania noastra a fost infiintata in anul 2004 si este situata in Targu Mures, judetul Mures.

Compania Hol Mark S.R.L. va pune la dispozitie servicii de calitate ca servicii pentru presa (franchiza). Firma noastra are un personal de 4 angajati. Suntem o companie recunoscuta pe piata din Romania.

Noi avem si respectam proceduri clare de lucru, care asigura un nivel inalt, constant, in calitatea produselor si serviciilor noastre. Angajatii nostri au urmat cursuri specializate in domeniul de activitate al firmei