Agent vanzari activitate de birou

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co HR Services recruteaza pentru unul din partenerii sai, o companie care activeaza in domeniul auto:Agent vanzari-activitate de birou .

Responsabilitati:

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si de furnizori;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei;
- Intocmirea documentelor comerciale pentru vanzare (facturi), livrare

CERINTE

- Orientare si deschidere catre nevoile clientului
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
- Responsabilitate si seriozitate
- Flexibilitate si spirit de echipa
- Atentie distributiva
- Cunostinte de lb. engleza
- Cunostinte operare Pc
- Permis de cond cat.B

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut
- Echipa tanara
- Pachet salarial motivant

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.