Agent Vanzari

ELIXIR COSMETICS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentant vânzări pentru produse, aparatură și accesorii profesionale de manichiură, pedichiură, unghii tehnice și produse de coafură.
Promovarea produselor și imaginea companiei.
Extinderea portofoliului de clienți : Contactarea potențialilor clienți, dar și menținerea relațiilor strânse cu aceștia.
Răspunde de întocmirea documentelor de livrare (facturi fiscale în conformitate cu acordurile încheiate cu clienții), încasări în numerar.
Raportarea zilnică a activității.

CERINTE

Persoană serioasă cu spirit de echipă.
Dinamic, aspect plăcut, perseverent.
Experienţă în vânzări directe. Motivat și organizat.
Orientare spre solutii, client si rezultatul final.
Minim studii medii.
Este un avantaj dacă cunoaşte (vorbeşte şi scrie) limba maghiară și engleză.
Obligatoriu permis categoria B cu experienţă.
Disponibilitate pentru deplasare și program prelungit.

BENEFICII OFERITE

Se oferă pachet salarial fix plus comision după încasări, se oferă mașină de serviciu și telefon mobil.

Elixir Cosmetics SRL, companie prezentă în România din 2016, vă pune la dispoziţie produse, aparatură şi accesorii profesionale de manichiură, pedichiură şi unghii tehnice, precum și alte produse de înfrumusețare.