Agent vanzari

Led Trading

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa Led Trading angajeaza AGENT VANZARI,full time!!!
Iti doresti un venit suplimentar si sa lucrezi cu o echipa tanara si plina de viata? Atunci locul tau e langa noi!!

CERINTE

Ce ar trebui sa stii si cum ar trebui sa fii ca sa ne intelegem perfect?
- Sa ai o dictie perfecta. Clientii nostri trebuie sa inteleaga perfect ceea ce vrem sa le oferim sau daca nu inteleg sa ii faci sa inteleaga.
- Sa stii sa vorbesti frumos si sa scrii frumos (educat și corect).
- Sa fii harnic/a. Lenea nu are ce cauta la noi in firma.
- Sa stii sa lucrezi pe calculator.
- Sa programezi intalniri pentru agentii nostri.
- Sa ai o atitudine pozitivă. Produsele pe care le vindem transmit atitudinea și personalitatea noastră, de aceea vrem mult pozitivism în echipa.
- Sa fii organizat/a si ordonat/a. Programarile pentru agenti trebuie facute in asa fel incat sa nu li se intersecteze programul. Lucrand curat si ordonat rezultatele sunt pozitive.
- Atentie distributiva.
- Sa fii dispusa sa înveti. Daca nu invatam, nu crestem, daca nu crestem, firma nu creste.
- Sa fii descurcareat/a și persistent/a. Când îi dăm o situație de rezolvat să nu te opresti pana nu gasesti solutia. Proactiv este cuvantul care trebuie sa te caracterizeze.
- Facultatea nu este obligatorie, dar cei sapte ani de acasa da. Și nu 5 sau 6 ani de acasa, ci 7!
- Poate sa fii proaspat absolvent/a, masterand/a sau chiar student/a. Nu contează varsta… numai atitudinea!
- ai nevoie de carnet de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Ce îi oferim?
- Salar fix.
- Telefon.
- Birou (cu scaun cu tot).
- Sef bun si intelegator.
- Atmosfera de lucru placuta.
- Posibilitatea de a-ti crea relatii de calitate cu oameni de succes.
- Seriozitate (salariul și bonusurile le vei primi fara intarzieri... de fiecare data!)
Daca ai citit acest anunt, crezi ca ne-am intelege perfect si iti surade ideea de a lucra cu noi asteptam CV-ul tau (cu poza) pe adresa:
office.mures@ledtrading.ro
Te asteptam in echipa noastra!

DESCRIEREA FIRMEI

Led Trading