Agent vanzari

Sc. Primacom S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Firma Petry din Targu Mures angajeaza agent de vanzare pentru valorificarea produselor alimentare (carne/preparate din carne).

Atributii:
- prin activitatea lui, agentul de vanzari trebuie sa asigure prezenta in teren a societatii prin promovarea tuturor produselor din portofoliu
- cresterea volumului de vanzari prin imbunatatirea relatiilor cu clientii existenti si contactarea clientilor potentiali
- monitorizarea clientilor si rezolvarea operativa a situatiilor problematice care pot sa apara in relatiile cu acestia
- prospectarea pietei in vederea identificarii si atragerii de noi clienti

CERINTE

- cunoasterea limbii maghiare
- bune competente de comunicare
- disponibilitate pentru deplasari

Avantaj:
- permis de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

CV-urile asteptam pe adresa de mail: cv@petry.ro

Compania Petry are experienţă de peste 130 de ani în industria cărnii. Datorită exigenţei şi voinţei necruţate de a prezenta calitate, a reuşit să îşi creeze renumele dorit.
Astfel a reuşit să păşească şi pe tarâm străin şi să construiască o relaţie de încredere cu abatoare din Germania, relaţie, care ţine de mai mulţi ani şi continuă să se dezvolte.