Agent vanzari

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana dinamica cu spirit competitiv si orientare catre client? Iti plac provocarile?
Am gasit job-u ideal pentru tine! Recrutam agent de vanzari pentru o companie care activeaza in domeniul cosmeticelor auto.

Obiectivele postului
- Vanzarea si distributia de produse in zona alocata
- Identificarea de noi clienti si fidelizarea celor existenti
- Cresterea cotei de piata a produselor

CERINTE

- 1 an experienta pe un post similar
- Disponiblitate pentru deplasari in tara
- Permis de conducere categoria B
- Bune abilitati de comunicare si persuasiune

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic
- Program flexibil
- Pachet salarial motivant

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.