Agent Imobiliar

EURO IMOBIL PRESS

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:

Fascinanta lume imobiliara necesita o persoana tanara si entuziasta, care face totul din pasiune, cu multa daruire si ambitie. Persoana trebuie sa fie motivata, dornica de afirmare, dedicata " trup si suflet" echipei Euro Imobil, o persoana care iubeste performanta si lucrul bine facut, careia ii place sa duca lucrurile pana la capat, fara a fi impinsa de la spate, si care este dornica de rezultate si realizari, atat materiale cat si profesionale.

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Activitatile principale ale posturilor de Agent Imobiliar

- Promovarea firmei Euro Imobil, a imaginii firmei si a ofertei imobiliare a acesteia
- Studiul si prospectarea pietei imobiliare, selectarea imobilelor, contactarea proprietarilor.
- Deplasarea la imobile, intocmirea formularelor de colaborare si dezvoltarea bazei de date a firmei.
- Primirea clientilor cumparatori si chiriasi, analiza cererii acestora, prezentarea portofoliului de imobile potrivite cererii, prezentarea fizica a imobilelor si negocierea preturilor.
- Insotirea clientilor la notar in vederea finalizarii contractelor de vanzare – cumparare si intocmirea contractelor de inchiriere in cazul chiriilor.
- Consultanta imobiliara pe tot parcursul procesului unei tranzactii imobiliare.

CERINTE

- Permis de conducere categoria B
- Minim studii liceale
- Limba engleza la nivel de comunicare (limba maghiara constituie un avantaj)
- Abilitati de comunicare si capacitate de sinteza
- Domiciliu stabil in Targu Mures

BENEFICII OFERITE

Ce primesti? Beneficii si bonusuri.

- Cursuri si traininguri in domeniul imobiliar.
- Asistenta in teren pe perioada trainingului.
- Un mediu de lucru agreabil si modern.
- Comision din tranzactiile incheiate cu posibilitati de castiguri nelimitate.
- Posibilitati de promovare personala si profesionala.
- Masina de serviciu, calculator si telefon mobil.
- Prestigiul ai reputatia de a fi un component al achipei Euro Imobil

Agentia \" EURO IMOBIL \"Tg. Mures si-a inceput activitatea in 28 august 1999 si reprezinta mai intai de toate un spirit deschis, o entitate vie, o mare familie care reuneste clientii firmei cu o echipa tinara, ambitioasa si profesionista dedicata succesului comun.
Obiectivul \" EURO IMOBIL \" consta in angajamentul sincer fata de clientii si colaboratorii nostri ca vor fi serviti la cele mai inalte standarde, cu profesionalism si siguranta in demersurile lor imobiliare.