Agent de vanzari

SC PICKUPSTORE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Daca esti tanar, perseverent, dinamic dar nu in ultimul rand dornic in permanenta sa evoluezi si iti doresti un loc de munca unde sa fii recompensat pe masura muncii tale, te asteptam cu drag sa te alaturi echipei noastre, intr-un mediu de lucru jovial si placut.

CERINTE

-bune abilitati de comunicare, prezentare, negociere si convingere
-largirea portofoliului de clienti/colaboratori
-onestitate, seriozitate, gandire pozitiva
-cu permis de conducere – categoria B cu disponibilitate de deplasare (delegatie ocazionala),
-limba maghiara si engleza/germana constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant: salariu fix si comision din vanzari
-suport tehnic, informational si logistic
-alte bonusuri in functie de rezultate

Societatea noastra este orientata spre comercializarea de accesorii pentru autoutilitare PICK-UP, pentru autoturisme SUV, 4x4, Off-road si On-road, precum si altele pe care va asteptam sa le descoperiti alaturi de noi.