Administrator tehnic constructii si utilitati

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie care activeaza in domeniul farmaceutic: Administrator tehnic constructii si utilitati.

Responsabilitati:

-Gestionarea si supervizarea activitatilor de constructii si mentenanta a cladirilor si terenului aferent, pe care le efectueaza împreuna cu personalul din subordine;
-Solicitarea ofertelor pentru contractele cu furnizorii de materiale si a serviciilor specifice domeniului sau de activitate

CERINTE

-Studii superioare sau medii in domeniul constructiilor
-Experienta minim 5 ani in constructii
-Experienta in coordonarea activitatii unei echipe de constructori
-Experienta în obtinerea si prezentarea celor mai avantajoase oferte de materiale si servicii specifice domeniului de activitate
-Cunostinte de operare pe calculator (Microsoft Office)

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv
- Mediu de lucru tanar si dinamic

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.