ADMINISTRATOR RETEA

SC Materom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Supravegherea functionarii centralei telefonice.
2. Administrarea si mentenanta calculatoarelor, laptopurilor, imprimantelor, consumabilelor si telefoanelor
3. Administrarea si mentenanta serverelor de Email, Domeniu, SAP etc.
4. Suport colegi - cataloaege, calculatoare, imprimante, telefoane etc.
5. Achizitii aparatura tehnica de calcul.

CERINTE

1. Cunostinte de instalare configurare Windows (XP, VISTA, SEVEN) si aplicatii uzuale, conectare la retea, internet;
2. Cunostinte generale Acces , Excel, Outlook.
3. Cunostinte generale MySQL.
4. Cunostinte si experienta in depanare PC-uri;
5. Studii superioare tehnice;
6. Experienta pe un post similar - minim 2 ani;
7. Bune abilitati de comunicare;
8. Persoana intuitiva, entuziasta, organizata, perseverenta;
9. Rezistenta la stres si atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

-Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie moderna
in continua dezvoltare.
- Conditii de lucru deosebite intr-un colectiv tanar si dinamic.
- Salarizare motivanta

Importator si distribuitor de piese si accesorii auto originale si after-market.
Firma a fost infiintata in 1998, are sediul in Cristesti, jud. Mures si are deschise puncte de lucru in Bucuresti,Timisoara, Brasov, Iasi, Suceava, Pitesti si Constanta. In acest interval de timp firma a devenit unul din principalii importatori si distribuitori de piese si accesorii auto de pe piata din Romania.