Administrator IT

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti pasionat de tehnologie? Iti place sa gasesti solutii si sa rezolvi probleme in orice situatie ? Avem pentru tine un job super ! Cautam Administrator IT.

Candidatul ideal:
- Instalare si administrare, configurare softuri;
- Asigura evidenta hardware si software;
- Asigura dezvoltarea si mentenanta retelei interne;
- Asigura achizitionarea si mentenanta componentelor hardware;
- Asigura securitatea retelei si protectia datelor;
- Elaborarea si intretinerea procedurilor de lucru;
- Asigura depanari hardware si software.

CERINTE

- Experienta in domeniul hardware si software;
- Organizata, comunicativa, axat pe rezultete;
- Abilitati de munca in echipa.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant;
- Mediu de lucru placut si dinamic.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.