Specialist resurse umane - companie multinationala din Targu Jiu

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiettivo Lavoro Romania recruteaza pentru clientul sau, companie multinationala din Targu Jiu, pozitia de:

Specialist Resurse Umane

Responsabilitati:
- participa la organizarea si coordonarea intregului proces de recrutare si selectie de personal pentru posturile vacante ce ii sunt alocate ;
- participa la activitatea de stimulare a personalului;
- participa la fluxul comunicational al diverselor departamente din cadrul companiei
- participare la activitati de evaluare a personalului

CERINTE

Cerinte:

- absolvent facultatea de Psihologie/Sociologie/Economie
- minim un an experienta pe o pozitie similara
- experienta in activitati de recrutare si selectie de personal pe o diversitate de pozitii
- bine orientat pe piata fortei de munca
- bune cunostinte de operare PC
- limba engleza - nivel mediu
- persoana ordonata, dinamica cu foarte bune abililitati de comunicare si relationare cu oamenii

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- mediu de lucru placut si performant
- pachet salarial motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate