recrutare agenti de asigurare si inspectori coordonatori cu sponsorizare

SC ARDAF SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

incheiere de asigurari ,dezvoltare si deversificarea portofoliului personal si al echipei prin identificare de noi clienti
redacteaza oferte pentru clienti, asigurand adaptarea acestora la nevoile clientului si le prezinta directorului de departament pentru avizare
recrutare , instruire ,indrumare si monitorizarea intermediarilor(agenti) de asigurare care activeaza in zona sa

CERINTE

experienta in asigurari cel putin 12 luni
operare PC nivel mediu(word, excel)
baza date de potentiali clienti si experienta in vanzarea de asigurari reprezinta un avantaj
abilitatea de vanzare, receptivitate la nou, spirit competitiv

BENEFICII OFERITE

In functie de realizarile proprii si ale echipei,sponsorizare 12 luni
cursuri gratuite de perfectionare
oportunitatea de a lucra intru-un mediu profesional si oportunitatea de dezvoltare profesionala

DESCRIEREA FIRMEI

Asigurari