Asistent Brokeraj

SC. AMD CONCEPT ASIG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Partener Societate de Brokeraj in asigurari, angajam absolventi de facultate si fosti angajati din sistemul bancar si asigurari.
Societatea isi va deschide birouri in toate judetele din Romania si are nevoie de structura de vanzare.

CERINTE

CERINTE:

-minim studii liceale finalizate(bacalaureat)
-excelente abilitati de comunicare
-atitudine pozitiva si prestanta in comportament
-capacitate de decizie
-abilitati in si de prezentare
-cunoasterea unei limbi de circulatie
-experienta in domeniul comunicarii

BENEFICII OFERITE

-comisioane si/sau salariu fix + bonusuri
- concursuri
-training de specialitate
-Societatea va pune la dispozitie logistica si echipamente aferente acestei activitati

Suntem o companie in continua dinamica. Cu fiecare zi pe care o parcurgem, ne dorim sa fim mai aproape de romani, oferindu-le servicii prompte, de calitate. În afară de actualitatea modernă şi raportul optim preţ- calitate al produselor noastre, respectarea şi
îmbunătăţirea continuă a standardelor noastre stricte de calitate reprezinta unele dintre elementele centrale ale filozofiei firmei noastre.