Personal spalatorie auto

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Rolul principal al oricarui angajat la firmei noastre este acela de a deveni parte integranta a echipei, de a constientiza si a-si asuma importanta pe care o are la buna functionare a lucrurilor, si de a actiona permanent convins fiind ca beneficiul firmei este singurul care confera castig personal.
• Promoveaza permanent firma si reprezinta imaginea acesteia in toate activitatile si relatiile extraprofesionale.

CERINTE

Persoana care va ocupa acest post, trebuie sa posede urmatoarele caracteristici:

• Seriozitate totala, implicare deplina, devotament, spirit de echipa, dorinta de afirmare, capacitate de lucru la program prelungit, disponibilitate de a lucra in week-end, abilitati de gestionare a situatiilor de lucru in conditii de stres ridicat, rapiditate in miscare, versatilitate, incadrare in termenele de lucru, atentie distributiva, vigilenta asupra detaliilor, interes permanent de invatare si imbunatatire a tehnicilor si performantelor de lucru.
• Rabdarea si insistenta sunt doua calitati ce vor face diferenta.
• Disciplina si atitudinea profesionista fata de clienti sunt elemente obligatorii.
• Abilitatea de adaptare la schimbare si de imbunatatire permanenta a performantelor personale. Orientare spre performanta si atingerea obiectivelor.
• Capacitatea de a disocia problemele din plan personal de actvitatile de servici.
• Cunoștințele și dexteritatea de a manevra automobile reprezinta un avantaj. Permisul de conducere este un plus.
• Studiile medii si diploma de Bacalaureat reprezinta un avantaj real. Orice alt tip de studii / calificari reprezinta un plus. Recomandarile in domeniu sunt un plus. Cursurile de profil / calificarile sunt un atu. Proba practica reprezinta cartea de vizita cea mai graitoare a dvs.

BENEFICII OFERITE

Alte informatii:

• Se va sustine o proba de lucru la interviu, iar apoi, procesul de recrutare va presupune o perioada de proba de 3 luni (cu contract de munca); dupa aceasta perioada, daca rezultatele sunt satisfacatoare, se va incheia contract pe perioada nedeterminata. (Atentie! se cauta o persoana interesata de o colaborare de lunga durata).
• Conditiile de lucru, salariul si celelalte beneficii sunt negociabile dupa perioada de proba.
• Informatii suplimentare puteti obtineti la telefon 0723020478 - Andrei (intre orele 9:30 si 22:30).
• CV-urile, recomandarile si scrisorile de intentie, se primesc pe email la adresa gianibad@yahoo.com, pentru a putea fi accesibile tuturor membrilor comisiei de evaluare a candidatilor.