Ospatarita (fata) - 2 posturi

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Rolul principal al oricarui angajat la firmei noastre este acela de a deveni parte integranta a echipei, de a constientiza si a-si asuma importanta pe care o are la buna functionare a lucrurilor, si de a actiona permanent convins fiind ca beneficiul firmei este singurul care confera castig personal.

CERINTE

Persoana care va ocupa acest post, trebuie sa posede urmatoarele caracteristici:

• Fire sociabila, extroverita, dezinvolta, comunicativa, optimista. Usurinta in comunicarea verbala, capacitatea de a depasi cu amabilitate si tact, orice situatie incomoda.
• Aspect fizic placut, stil vestimentar elegant si decent (disponibilitate de purtare a uniformei).
• Atitudine profesionista, pasiune pentru domeniul de activitate, interes pentru cladirea unei cariere.
• Seriozitate totala, implicare deplina, devotament, spirit de echipa, dorinta de afirmare, capacitate de lucru la program prelungit, disponibilitate de a lucra in week-end, abilitati de gestionare a situatiilor de lucru in conditii de stres ridicat, rapiditate, versatilitate, incadrare in termenele de lucru, atentie distributiva, vigilenta asupra detaliilor, interes permanent de invatare si imbunatatire a tehnicilor de
lucru.
• Abilitatea de adaptare la schimbare si de imbunatatire permanenta a performantele personale. Orientare spre performanta si atingerea obiectivelor.
• Aptitudini analitice, efectuarea cu rapiditate a socotelilor matematice, usurinta in operarea banilor. De preferat, experienta in intocmirea documentelor de gestiune. Cunostintele de contabilitate primara constituie un plus important.
• Capacitatea de a disocia problemele din plan personal de actvitatile de servici.
• Orientare catre client.
• Experienta în domeniu constituie un mare avantaj, dar daca aceasta va lipseste, insa intruniti conditiile de mai sus, simtiti o pasiune pentru aceasta meserie si considerati ca va puteti descurca, va invitam sa incercati.
• Minim studii medii. Altfel de studii (superioare sau complementare) reprezinta un avantaj. Recomandarile in domeniu sunt un plus. Cursurile de profil / calificarile sunt un atu. Proba practica reprezinta cartea de vizita cea mai graitoare a dvs.

BENEFICII OFERITE

• Se va sustine o proba de lucru la interviu, iar apoi, procesul de recrutare va presupune o perioada de proba de 3 luni (cu contract de munca); dupa aceasta perioada, daca rezultatele sunt satisfacatoare, se va incheia contract pe perioada nedeterminata. (Atentie! preferam persoanele interesate de o colaborare de lunga durata).
• Conditiile de lucru, salariul si celelalte beneficii sunt negociabile dupa perioada de proba.
• Informatii suplimentare puteti obtineti la telefon 0723020478 - Andrei (intre orele 9:30 si 22:30).
• CV-urile, recomandarile si scrisorile de intentie, se primesc pe email la adresa
gianibad@yahoo.com, pentru a putea fi accesibile tuturor membrilor comisiei de evaluare a candidatilor. Impreuna cu CV-ul, va rugam sa trimiteti si una sau mai multe fotografii recente.