Inginer Constructor

MAXITOP MEDIA PERFORMANCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

O renumita firma producatoare de grinzi din lemn stratificat, utilizat in constructii, cu sediul in Targoviste, angajeaza Inginer Constructor Proiectant.
Responsabilitati:
- Intocmeste documentatia,
- Efectueaza masuratori in teren pentru relevarea constructiilor existente (intocmire relevee, plan situatie);
- Efectueaza calcul structural in programe specifice de proiectare.

CERINTE

Candidatul ideal:
- Studii superioare finalizate ( Facultate de Construcții ),
- Experiența in proiectare minim 1 an - constituie avantaj
- Cunostințe de calcul structural,
- Persoana organizata, responsabila, corecta, ambitioasa, implicata, cu spirit de echipa, cu intiativa si dorinta de autodepasire,
- Domociliul stabil in apropiere de Targoviste,
- Permis cat. B;

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea de a lucra intr-o echipa profesionista, tanara, dinamica;
- Posibilitate de crestere profesionala;
- Mediu de lucru deosebit;
- Pachet salarial atractiv.

CV-urile pot fi trimise la adresa de email : maxiperformance@yahoo.com

Maxi Media Performance este o firma de recrutare si plasare de forta de munca, din Ploiesti ce va ofera posibilitatea de a va gasi un loc de munca stabil si bine platit. Societatea noastra asigura consultanta permanenta tuturor candidatilor, instruindu-i si indemnandu-i sa faca pasii corecti pentru a ocupa un post pe masura capacitatilor acestora.