Frigotehnist Targoviste

S.C. FALKOR S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- activitati de punere in functiune a sistemelor HVAC atat in zona industriala cat si in cea rezidentiala;
- activitati de mentenanta preventiva / corectiva;
- activitati de depanare - identificare si rezolvare probleme tehnice;
- Efectuarea serviciilor de întreţinere şi remedierea defecţiunilor;
- Realizarea mentenanţei preventive pentru instalaţiile de climatizare;
- Montarea şi demontarea instalaţiilor;
- Buna gestionare a echipamentelor aflate în întreţinere;
- Organizarea adecvată a resurselor pentru optimizarea perioadei de reparaţie.

CERINTE

Candidatul trebuie sa intruneasca minim urmatoarele cerinte:
-calificare frigotehnist;
-calificare electrician poate fi un plus;
-experienta in activitati de service si punere in functiune pentru solutii HVAC de cel putin 2 ani;
-cunoasterea solutiilor tehnice in domeniul HVAC;
-capacitatea de a intelege o schema electrica;
-capacitate de a comunica si relationa cu clientii companiei;
-rezistenta la stres si disponibilitate la deplasari.

BENEFICII OFERITE

• pachet salarial atractiv, corelat cu performanta
• posibilitati de dezvoltare a carierei
• posibilitati de instruire profesionala in tara si in strainatate

Companie cu capital privat ce activeaza de peste 20 ani pe piata din Romania avand ca obiect de activitate importul si distributia de echipamente de climatizare/incalzire/climatizare.