Economist/contabil la punct lucru Moreni

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste

Job expirat

RESPONSABILITATI

Economist/contabil:
Promoveaza produsele de creditare si economisire oferite de banca cooperatista.
Ofera informatii clientilor privind produsele bancii cooperatiste.
Intocmeste documentatii de creditare, economisire si cunoastere clientela.
Organizeaza si conduce evidenta contabila la punctul de lucru.
Intocmeste diverse situatii operative.

CERINTE

- studii superioare economice sau medii economice;
- cunostinte solide contabilitate si operare PC;
- domiciliul stabil: Moreni sau localitatile invecinate.
Experienta in domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu si bonusuri conform cu responsabilitatile, pregatirea si experienta viitorului salariat.

Banca Cooperatista Mihai Viteazul Targoviste face parte din reteaua CREDITCOOP, are o indelungata traditie in judetul Dambovita in asigurarea pentru clienti, persoane fizice si juridice, de servicii bancare de care au nevoie.