ECONOMIST

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizeaza documente de personal (pontaje si dosare de angajare);
- se ocupa de relatia cu furnizorii si intocmeste documentele necesare;
- intocmeste si introduce in contabilitate facturi;
- realizeaza deconturi, consumuri si diferite rapoarte;
- face contabilitate de gestiune si contabilitate primara pana la nivel de balanta.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic;
- experienta pe un post similar (2-3 ani), de preferinta in cadrul unei firme de productie;
- excelente abilitati de operare PC (pachetul Office);
- permis de conducere categoria B;
- persoana ordonata, organizata, atenta la detalii si cu initiativa;
- dinamism si sociabilitate.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant;
- mediu de munca profesionist;
- posibilitati de dezvoltare a carierei si de promovare.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in domeniul resurselor umane, care are ca principale servicii: recrutarea si selectia de personal, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica si training.

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniul productiei.