Director de Vanzari Zonal

S.C. INDUSTRIALIZAREA LAPTELUI DAMBOVITA S.A

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea unei echipe de agenti de vanzari pe zona de responsabilitate;
- urmarirea realizarii target-lui de vanzari de catre echipa;
- extinderea potentialilor clienti privind vanzarile de produse lactate;
- responsabiltate in achitarea preturilor la produsele lactate vandute catre beneficiari, in termenul stabilit in contract, etc.

CERINTE

- Absolvent de studii economice sau tehnice ;
- Experienta in vanzari, minim 3 ani, (vanzarea de produse alimetare, constituie avantaj) ;
- Experienta in activitatea manageriala (secretariat-administrativ, raportari,etc.) ;
- Utilizare PC ;
- Cunostinte bune de limba engleza ;
- Posesor permis de conducere auto -categoria B ;
- Disponibilitate pentru program prelungit si deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix, ce se va negocia cu ocazia interviului;
- tichete de masa

Societate comerciala producatoare de produse lactate sub marca "Natura".