Asistent director/manager

UPET SA Tirgoviste

Job expirat

RESPONSABILITATI

Organizarea si supravegherea intalnirilor de afaceri;
Pregatirea sedintelor / conferintelor;
Pregatirea, verificarea, generarea rapoartelor interne;
Elaborarea si administrarea corespondentei, atat intern cat si extern;
Arhivarea documentelor specifice;
Organizarea calatoriilor de afaceri.

CERINTE

Persoana flexibila si rezistenta la stres;
Aptitudini organizatorice, proactivitate;
Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp, atentie la detalii;
Cunostinte MS Office (Visio, Excel, Word, Powerpoint);
Cunoasterea limbii engleze si ruse - obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

Perspectiva unei cariere intr-o companie multinationala de succes;
Pachet salarial atractiv

UPET SA Targoviste - membru al Grupului Industrial Generatia, producator important in Rusia si CSI, al unui sortiment larg de utilaje pentru petrol si gaze, pentru petrochimie, pentru foraj si termoenergetice;