AGENT SERVICII CLIENT

SC KRUK International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Negociaza colectarea rapida a debitelor pentru portofoliile aflate in lucru:
- Preia apelurile telefonice si initiaza apeluri telefonice catre numerele de contact alocate
- Negociaza modalitati de achitare cu debitorul
- Urmareste intelegerile de plata stabilite cu debitorul
- Programeaza si pregateste vizitele debitorilor la sediul companiei
- Raporteaza catre superiorul direct orice intarziere in procesul de colectare a debitelor
- Lucreaza pentru indeplinirea indicatorilor si tintelor individuale si ale echipei

CERINTE

- Absolvent de minim studii medii
- Cunostinte bune de MS Office (Excel, Word)
- Foarte bune abilitati de negociere
- Excelente abilitati de comunicare, diplomatie si toleranta in lucrul cu oamenii
- Rezistenta la stres si efort sustinut
- Disponibilitate pentru imbunatatirea permanenta a performantelor profesionale
- Persoana dinamica, responsabila, capabila sa respecte termenele limita
- Experienta anterioara, in lucrul cu oamenii, constituie un avantaj

Compania KRUK International S.R.L. a fost înființată în anul 2007 de Grupul KRUK – liderul pieței de management al creanțelor comerciale din Polonia. Compania este specializată în managementul integrat al creanțelor, având clienți atât din sectorul financiar, cât și companii de servicii.
KRUK International a dezvoltat activități de colectare a creanțelor bancare, a creanțelor companiilor de asigurări și leasing, operatorilor de telefonie fixă și mobilă, cât și ale companiilor de distribuție a bunurilor de larg consum. Compania este, de asemenea, un jucător important pe piața achiziției de portofolii de creanțe, în special de la bănci.
Pentru mai multe detalii despre KRUK International va rugam sa accesati www.kruk.com.ro.