# MANAGER RESURSE UMANE - Limba Rusa - Targoviste;

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce produce si comercializeaza produse metalurgice.

- Organizarea actvitatii de estimare a necesarului de personal pe meserii si functii in raport cu productia fizica planificata;
- Aproba redistribuirea personalului in functie de solicitarile si necesitatile interne ale societatii;
- Stabileste strategii pentru reconversia personalului,in functie de modernizarile proceselor tehnologice;
- Coordoneaza si asigura aplicarea corecta a elementelor sistemului de salarizare pentru personalul angajat;
- Stabileste fondul de salarii pentru intreaga societat;
- Intocmirea programelor de motivare si promovare a angajatilor ;
- Coordoneaza activitate de evaluare a posturilor si performantelor salariatilor;;
- Participa la negocierile salariale si ale Contractului Colectiv de Munca;

CERINTE

- Studii superioare finalizate;
- Experienta pe un post similar de minim 5 ani acumulata in cadrul unei companii de productie;
- Cunostinte de limba rusa la nivel avansat;
- Foarte bune abilitati de coordonare, comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.