# DIRECTOR PRODUCTIE

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie ce produce si comercializeaza produse metalurgice.

- Coordoneaza si verifica respectarea derularii proceselor de productie;
- Supervizeaza respectarea proceselor tehnologice si realizarea productiei sa fie in concordanta cu normele de calitate impuse;
- Urmarirea realizarii planului de productie stabilit;
- Urmarirea bugetelor de venituri si cheltuieli;
- Verifica intocmirea planurilor de aprovizionare pentru sectiile subordonate;
- Supervizarea planului anual de transport;
- Urmarirea si asigurarea serviciilor de mentenanta pentru utilajele din sectii;
- Urmarirea respectarii peocedurilor de lucru;

CERINTE

- Studii superioare finalizate in domeniul tehnic;
- Experienta pe un post similar de minim 5 ani acumulata in cadrul unei companii de productie;
- Cunostinte de limba rusa constituie avantaj;
- Foarte bune abilitati de coordonare, comunicare si relationare.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Posibilitatea de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.