Electrician

SilverBack Staffing

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm electricieni cu relocare in Europa.

Acest eveniment este organizat pentru profesionistii care isi doresc un loc de munca in strainatate.
Interviurile se vor tine fata in fata in perioada 29 si 30 Septembrie.

Va asteptam:
Joi(29 Septembrie) 10:00-18:30, pauza de masa 12:30-13:30;
Vineri(30 Septembrie) 08:30-16.30, pauza de masa 12:30-13:30.
Nu este necesara o programare.
Locatia: Hotel Central Ploiesti - Sala Paris.

CERINTE

Activitatea desfăşurată va consta în principal în fabricat si montat trasee de cabluri/suporti, capete terminale, instalat tablouri si conexiuni.
Salariul este de aprox 240 sek brut/ora;
Program de lucru de 54 ore / săptămână.

Obligatoriu:
Electrician calificat ( Liceu/scoala profesionala/curs 6 luni ) cu minim 5 ani experienta;
Cunoștințe de limba engleză.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Contract pe perioada lunga;
Transport internațional gratuit;
Transport local gratuit;
Cazare GRATUITĂ (SINGUR in camera!).

Daca aveti mai multe intrebari despre acest eveniment, va rugam sa ne scrieti la:
ftudor@silverback.ie
glungana@silverback.ie
inutu@silverback.ie
sau sa sunati la:
Florian Tudor: +40 722 103 317
Giorgian Lungana: +40 720 334 277
Iustina Nutu: +40 720 134 592

SilverBack este unul dintre cei mai mari furnizori de mână de lucru pentru electricieni și asistenți electricieni pentru proiecte majore din Europa de Nord.