Asistent Medical , Clinica ORL- Suedia /Curs de limba suedeza la Budapesta oferit gratuit .

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitie : ASISTENTI MEDICALI
Tara : Suedia
Locatie : Östergötland
Locuri disponibile:5
Locul de munca: Clinica ORL
Salariu :
25 800 SEK pe luna pentru asistente medicale cu pregătire de bază cu experiență de mai puțin de un an.
Specialiștii sunt remunerați pe baza experienței și a schemei de salarizare a clinicii (31-36.000 SEK).pe luna

Ce ofera Angajatorul :
• Perioada contractului: nedeterminata
Curs de limba suedeza la Budapesta oferit gratuit .Cursul dureaza 5 luni .
– Se ofera bursa de studiu de 400 Euro pe luna (netto)
– Cazare Gratuita la Budapesta pe perioada cursului
-Bilet de avion gratuit dus intors( la inceputul cursului si la final )
• Asigurari sociale,
• Asigurari medicale,
• Biletul de avion este platit de angajator,
• Ore suplimentare ,
• Concediu platit,
• Bonusuri- prime de concediu,

CERINTE

Conditii de recrutare:
• Obligatoriu: Diploma de Asistent Medical Generalist absolvent dupa 2007
• Minimum 2 ani de zile experienta in SPITAL
• Cunostinte avansate de limba engleza scris si vorbit
• Fara abateri de la lege sau sanctiuni la locul de munca

BENEFICII OFERITE

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, str. Regele Ferdinand, nr.21, ap.6 iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.