Asistent Medical-Clinica de Medicina Interna-Norrköping,Suedia

Business Activ Consult

Job expirat

RESPONSABILITATI

1 Profesie Asistent Medical-Clinica de Medicina Interna- Östergötland
2 Necesar personal 15
3 Descriere
Competențe și abilități necesare pentru poziție:
Stabil și încrezător în rolul de asistent medical. Abilități de asistent medical de la locul de muncă în îngrijiri de urgență și specialități medicale.
Calitati personale
Capacitate bună de a lucra în echipe inter-profesionale. Atitudine bună și prietenoasă, fiind umilă în sarcini, nu condusă de aparențe. Bună capacitate de a da prioritate, planificare și organizare a sarcinilor.
Serviciul de gardă
Angajamentele oferite includ un program de rotație cu serviciu zi / seară / noapte și weekend.
4 Locatie/ Tara Östergötland,Norrköping Suedia https://www.norrkoping.se/

5 Data de inceput Data de începere a cursului de limba la inceputul lui 2020
6 Data de sfarsit Perioada nedeterminata
7 Masa nu este asigurata
8 Cazare Sprijin in gasirea unei cazari
9 Salariu brut Salariul este individual și este cuprins între 25.800-38.000, pe lângă acesta, se adaugă OB (ore de lucru incomode), care se situează, de obicei, în jurul valorii de 2500 SEK dacă lucrezi zi / seară și 2 weekend-uri din 5. Este mai mult când lucrezi noaptea. Banii pentru asistența medicală preventivă sunt de 2000 SEK / an.
10 Se ofera curs delimba Suedeza 6-7 luni la Budapesta Da
11 Program de munca Intre 36-42 de ore pe saptamana
12 Transportul Romania-Suedia Platit de angajator
13 Ore suplimentare Da
14 Asigurari Medicale Da
15 Asigurari sociale Da
16 Concediul Anual Da.platit de angajator, 6 săptămâni pe an
17 Training/ cursuri de formare Asigurate de angajator
18 Limbi straine Engleza la nivel mediu
19 Interviu Se ofera o scurta vizita/interviu in Suedia, transport si cazare platite de angajator

CERINTE

20 Experienta necesara Minimum 1 an
Educația ulterioară// experienta în boli renale sau pulmonare sau accident vascular cerebral / neurologie constituie un avantaj
21 Diploma medica/diploma medic specialist Da
22. Permis de conducere Da
23 Se ofera • Asistenta in pregătirea documentelor pentru înregistrarea dvs ca si asistent medical Suedia
• Asistenta in găsirea unui loc de munca si pentru partener,
• Asistenta in gasirea unei grădinițe , scoală pentru copiii dvs.

Business Activ Consult SRL fondata in 2003,si-a inceput activitatea ca si Agentie de Recrutare si Selectare de Personal autorizata de Ministerul Muncii in 2004 ,din dorinta unui om de a demonstra ca serviciile romanesti se ridica la standardele internationale.
Ne gasiti la adresa Romania, Cluj-Napoca, iar activitățile prestate sunt: Servicii de Recrutare intern si extern, Formare Profesionala ,Informare , Consiliere si Mediere a Muncii pe plan intern.