TEHNICIAN SERVICE COPIATOARE

MASTER SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Asigură service și mentenanță echipamentelor de copiere/printare/scanare la sediul clienților sau/și sediul firmei
• Efectuează service și mentenanță echipamentelor hardware (copiatoare, imprimante, PC, rețelistică, etc.) la sediul clienților
• Executarea de lucrări de instalare/asamblare/recondiționare copiatoare, imprimante, depanare soft și hard
• Asigurarea de suport tehnic și consultanță pentru echipa de vânzări
• Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienți
• Livrează și instalează echipamentele la sediul clienților
• Identifică și cooptează noi clienți în portofoliul firmei
• Promovarea serviciilor Master Solution SRL, pentru dezvoltarea de parteneriate pe termen lung cu clienții companiei

CERINTE

Spirit de echipă, atitudine constructivă
Experiența in domeniul tehnic, cunoștințe de instalare, configurare și diagnosticare a echipamentelor - copiatoare, imprimante, multifuncționale, fax-uri
Cunoștințe IT, hardware, software și rețele de calculatoare
Abilitați de comunicare
Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial(salariu+comision)
Autoturism de serviciu
Instruiri periodice
Bonusuri in funcție de rezultatele obținute

MASTER SOLUTION SRL si-a propus sa fie, un punct de referinta, in domeniul tehnologiei informatiei, oferind servicii si solutii, la cele mai inalte standarde de profesionalism . Pentru aceasta , de-a lugul timpului, am dezvoltat parteneriate cu reprezentantele, din Romania, ale principalelor companii de echipamente birotica si am investit in dezvoltarea si perfectionarea continua, a resursele umane.
Furnizor, al achipamentelor multifunctionale, alb-negru si color, in special KONICAMINOLTA, intretinerea si repararea acestora.