Tehnician service copiatoare

MASTER SOLUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Promovarea serviciilor Master Solution SRL, pentru dezvoltarea de parteneriate pe termen lung cu clientii companiei
• Asigura service si mentenanta echipamentelor de copiere/printare la sediul clientilor sau/si sediul firmei
• Efectueaza service si mentenanta echipamentelor hardware (copiatoare, imprimante, PC, retelistica, etc ) la sediul clientilor
• Executarea de lucrari de depanare/asamblare/reconditionare copiatoare, imprimanta, depanare soft si hard
• Asigurarea de suport tehnic si consultanta pentru echipa de vanzari si pentru clienti
• Asigura suport telefonic sau pe email pentru clienti
• Livreaza si instaleaza echipamentele la sediul clientilor
• Identifica si coopteaza noi clienti in portofoliul firmei

CERINTE

Spirit de echipa, atitudine constructiva
Experienta in domeniul tehnic, cunostinte de instalare, configurare si diagnosticare a echipamentelor - copiatoare, imprimante, multifunctionale, fax-uri
Cunostinte IT, hardware, software si retele de calculatoare
Abilitati de comunicare
Carnet de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial(salariu+comision)
Autoturism de serviciu
instruiri periodice
Bonusuri in functie de rezultatele obtinute

MASTER SOLUTION SRL si-a propus sa fie, un punct de referinta, in domeniul tehnologiei informatiei, oferind servicii si solutii, la cele mai inalte standarde de profesionalism . Pentru aceasta , de-a lugul timpului, am dezvoltat parteneriate cu reprezentantele, din Romania, ale principalelor companii de echipamente birotica si am investit in dezvoltarea si perfectionarea continua, a resursele umane.
Furnizor, al achipamentelor multifunctionale, alb-negru si color, in special KONICAMINOLTA, intretinerea si repararea acestora.