Studii Superioare ( Economist/Inginer)

SC MAXACTUALCLAS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunostinte despre Programul Operațional Regional 2007 – 2013
- Serviciile de consultanță pentru implementare
-Asistență în relația dintre Beneficiar și Autoritatea de Management pentru Programul Operațional Regional 2007 – 2013 pe parcursul implementării proiectului;
-Monitorizarea derulării contractelor atribuite în cursul implementării proiectului, a rezultatelor obținute și a indicatorilor de realizare;
-Monitorizarea respectării regulilor privind vizibilitatea contribuției Uniunii Europene la proiect, în conformitate cu Anexa II- Măsurile de informare și publicitate la Contractul de finanțare și cu Manualul de Identitate REGIO;
-Asistență la elaborarea contractelor de achiziții
-Culegerea de date și realizarea rapoartelor de progres;
-Elaborarea graficelor de depunere a cererilor de rambursare și plată;
-elaborare informare lunara
-Elaborarea cererilor de rambursare și de plată;
-Realizarea instruirii contractanților cu privire la documentele de plată;

CERINTE

- Studii superioare (Economist/Inginer)

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management