SEF DEPOZIT

Nordic Investments Fund Retail (JYSK)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Respectarea politiciisi a planului de vanzari al firmei;
- Motivareasi dezvoltarea profesionala a angajatiilor din subordine;
- Urmarirea respectarii cerintelor legale ¿n domeniu;
- Atitudine pozitiva fata de clienti.
- Preluarea unitara a livrarilor de marfa.

CERINTE

- Studii medii / Superioare
- Orientare catre clientsi o tinuta ireprosabila;
- Abilitati de coordonare, motivare si control a unei echipe, flexibilitate;
- Cunostinte operare calculator;
- Limba engleza reprezinta un avantaj
- Flexibil, pozitiv si muncitor.

BENEFICII OFERITE

Daca aveti calitatile necesare si disponibilitatea de a va alatura echipei noastre noi va oferim:
- Oportunitatea de a te alatura unei companii aflate in plina expansiune si de a fi membrul unei echipe dinamice;
- Salariu competitiv si un loc de munca atractiv si sigur

Compania JYSK a fost fondata in 1979, cand JYSK a deschis primul magazin in Danemarca. Astazi JYSK este un grup international cu magazine in 22 de tari si o echipa de peste 10.000 de angajati. Noi oferim clientilor nostri o gama larga de bunuri la preturi competitive, produse pentru dormitor, baie, living, ferestre si gradina.
www.jysk.com , www.jysk.ro