DISTRIBUIRE FLUTURASI PROMOTIONALI - PALLA FASHION BOUTIQUE - SUCEAVA - SHOPPING CITY SUCEAVA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Disponibilitate maxima pentru deplasare, comunicare , rezistenta la efort , perseverenta si dorinta de a reusi dublata de motivatia obtinerii unui venit suplimentar

- promovarea directa a pachetelor de servicii ale companiei
- cresterea vanzarilor si a numarului de clienti prin contactare directa a acestora
- derularea activitatii conform politicii companiei,
- utilizarea la maximum a oportunitatilor existente

CERINTE

- minim studii medii
- disponibilitate de timp
- sa faca fata muncii de teren
- sa aiba disponibilitate pentru deplasari
- abilitati de comunicare
- persoane dimanice, responsabile
- capacitate de lucru individual si in echipa

BENEFICII OFERITE

Veti lucra cate 4 ore pe zi , pe perioadele de campanie ale magazinului Palla Fashion Boutique.

Plata pe ora = 7,5 RON

Locatie:
Shopping City Suceava