MANAGER RESURSE UMANE

SC PROTON TEHNOLOGIES SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analiza si imbunatatirea comportamentului organizational;
-recrutarea si dezvoltarea personalului :inductie, socializare, supervizare;
-evaluarea personalului;
-coordonarea dep. de salarizare (salarizare in functie de rezultatele evaluarilor);
-motivarea angajatilor;
-analiza posturilor , fise de post;
-formarea si dezvoltarea echipei (necesitati de instruire, training si evaluare)
-controlul resurselor interne,
-plan de cariera pt anagajti;
-coordonarea echipei de coaching ;

CERINTE

-studii superioare ,
- CUNOSTINTE IN DOMENIU : DIPLOMA MANAGEMENTUL RESURSELOR UMANE : CODECS
-diploma (atestat) Inspector Resurse Umane
-experienta de minim 2 ani in functia de Manager RU
-abilitati exceptionale de comunicare
-abilitati manageriale, de comunicare si motivare
-cunostinte manageriale (minim : curs de abilitati de conducere,lidership)
-calitati personale : spirit de echipa ,dinamic,proactiv
-orientare spre performanta si calitate,
-spirit de organizare,planificare,control

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant ,plus sistem de bonus in functie de atingerea obiectivelor
telefon
masina de serviciu
training

În prezent, Proton Technologies este unul dintre marii parteneri Orange, cu 35 de magazine in 26 orase si peste 100 de angajati, situându-se pe locul 6 în ierarhia companiilor la jumatatea anului 2004, fiind în acelasi timp cea mai tânara firma din TOP 10 Parteners Orange la nivelul anului 2004. Calitatea activitatii noastre este recunoscuta de Camera de Comert si Industrie (locul I ¿ TOP BUCOVINA) si de marii producatori internationali (Cel mai bun distribuitor Samsung în 2003)