Manager Adjunct Departament Logistica

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

ANTAL International - agentie de recrutare si selectie de personal cauta specialisti cu experienta pentru pozitia:

Manager Adjunct Departament Logistica - pentru coordonarea operatiunilor de aprovizionare - receptie si depozitare - desfacere - transport - import & export si proceduri vamale.

Pozitia este localizata in Suceava.

Angajatorul este o companie multinationala europeana, cu prezenta si in Romania, si care activeaza in domeniul productiei industriale.

CERINTE

Cerinte si profil candidat:
- Studii superioare
- Experiență relevantă în domeniul logistic (Planificare Producție, Transporturi, Depozitare, Vamă) de cel puțin 3 ani;
- O bună experiență în proiecte (compania multinațională poate reprezenta un avantaj);
- Cunoștințe foarte bune în domeniul IT (MS Office, SAP PP pot constitui un avantaj);
- Fluent în limba engleză (limba germană și limba rusă pot reprezenta un avantaj);
- Un nivel ridicat de implicare, activ, flexibil;
- Abilitatea de a lucra sub stres;
- Disponibil pentru călătorii în afara țării;

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salarizare competitiva si bonusuri de performanta, pachet de beneficii;
- dezvoltare profesionala si cariera intr-o companie puternica multinationala;
- mediu si conditii de lucru la standarde occidentale;