Ingineri proiectanti constructii/instalatii/cfdp

SC PROTEUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC angajeaza full time / Colaborator part - time / per proiect, Orice nivel de experienta:
1. Inginer proiectant CFDP:
- absolvent al Facultatii CFDP, cunodtinte dimensionare structura rutiera si realizare planuri, profile in (longitudinale, transversale)
2. Inginer proiectant instalatii pentru constructiiabsolvent al Facultatii de instalatii pentru constructii, cunostinte dimensionare instalatii si realizare planse
3. Inginer proiectant constructii civile absolvent al Facultatii de constructii civile cunostinte dimensionare structuri si realizare planse

CERINTE

BENEFICII OFERITE

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de proiectare