Inginer proiectant instalatii - instalatii hidrotehnice

SC PROTEUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

SC angajeaza inginer proiectant, absolvent facultate de profil tehnic, cunoscator tehnica de desen in Autocad, principii dimensionare. Salariu minim 4000 lei pentru incepatori, 6500 lei pentru absolvent profil constructii sau instalatii, cu experienta.
Program full - time / part -time / colaborare per proiect, posibilitate de lucru la distanta.
Oras Suceava. Tel 0726730778

Sunt disponibile variante de lucru si la distanta sau program part - time sau subcontractare, dupa caz.

Nivel de experienta: incepator sau cu experienta .

Tip contract : full time / part time / per proiect.

Mobilitate post : Locatie stabila / La distanta

CERINTE

Absolvent al Facultatii de profil tehnic.

BENEFICII OFERITE

SC angajeaza inginer proiectant instalatii / instalatii hidrotehnice.
Se ofera salariu motivant in functie de performante, masa calda pranz, alte beneficii.

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii de proiectare